Sankabos remontas

Paskambinkite mums tel.: 8-650-59876

sankabos remontas

Automobilio sankaba – svarbus mechanizmas, kuris yra skirtas atjungti mechaninę pavarų dėžę nuo automobilio variklio, pajudant iš vietos ir automobilio važiavimo metu. Mažai kas žino, jog vairuotojai net apytiksliai nepasakytų, kiek kartų per dieną jie vidutiniškai išmina sankabos pedalą. Šis skaičius tikrai yra labai didelis. Dėl to sankabos mechanizmas yra vienas iš labiausiai besidėvinčių mechanizmų automobilyje.

Sankabos mechanizmas yra sudarytas iš daugelio sudėtinių tarpusavyje sujungtų dalių. Susirūpinti sankabos technine būkle verta jau tada, kai atsiranda pirmieji sankabos gedimo požymiai: sankabos disko prabuksavimas, sunkiai persijungiančios pavaros, padidėjęs triukšmas.

sankaba

Sankabos remontas iš esmės nesudėtingas, tam paprastai užtenka pakeisti atskirus sankabos mechanizmo elementus ar pilnai visą sankabą. Kokybiška patyrusių meistrų sankabos mechanizmo gedimų diagnostika leidžia nustatyti galimas problemas ir sėkmingai jas išspręsti. Mes atliekame visų automobilių gamintojų sankabų remontą:

– tikslią sankabos mechanizmo diagnostiką;

– sankabos mechanizmo dalių defektavimą;

– sankabos elementų keitimą pagal poreikį;

Turime visą reikalingą įrangą remontuoti sankabas visų automobilių markių. Mūsų autoservise sankabos remonto darbais užsiima aukštos kvalifikacijos meistrai, jų meistrų profesionalumas ir kvalifikacija, autoservise naudojama įranga, yra garantija, kad Jūsų automobilio sankabos remontas bus atliktas greitai ir kokybiškai.

Parašykite mums: