Pavarų dėžių remontas

Paskambinkite mums tel.: 8-650-59876

Automobilių detalės nėra apdraustos nuo priešlaikinio susidėvėjimo ir pažeidimų, ne išimtis ir mechaninės automobilių pavarų dėžės. Intensyvus automobilio eksploatavimas ir laikas priveda prie to, kad pagrindiniai mechaninės pavarų dėžės komponentai: guoliai ir krumpliaračiai susidėvi. Mes atliekame praktiškai visų automobilių mechaninių pavarų dėžių remontą, tiek Europos, tiek Amerikos ir Japonijos automobilių gamintojų.

Prieš pradėdami remontą, didelį dėmesį skiriame mechaninės pavarų dėžės diagnostikai ir gedimo nustatymui įdėmiai išklausę kliento. Diagnostika ir remonto darbai vyksta etapais:

1. etapas. Jūs kreipiatės į mūsų meistrą, kuriam išsamiai pateikiate informaciją apie jaučiamus, numanomus arba „girdimus” mechaninės pavarų dėžės veikimo ar gedimo simptomus perjunginėjant pavaras.

2. etapas. Autoserviso meistras sėda į automobilį ir pats fiksuoja savo pastabas, nustatytas važiavimo metu. Šį atsakingą darbą geriau tai patikėti meistrams.

3. etapas. Atliekama diagnostika: dažniausiai mechaninė (apsaugos nuėmimas, tepalo lygio tikrinimas).

4. etapas. Atliekama remonto darbų ir atsarginių dalių kainų sąmata.

5. etapas. Mechaninės pavarų dėžės remontas ir pakartotinė diagnostika (Test Drive).

Mechaninių pavarų dėžių dalys, nusidėvėjusios ar defektuotos visuomet yra keičiamos, kaip ir visa pavarų dėžė. Tačiau tai atliekame tik įsitikinę šios keitimo būtinumu, taupydami klientų pinigus ir savo reputaciją. Visuomet galime užsakyti naujų ir pasiūlyti dėvėtų mechaninių pavarų dėžių, reikalingų atsarginių dalių už prieinamą kainą, atsižvelgiant į kliento poreikius bei finansines galimybes.

Visiems remonto darbams yra suteikiama garantija. Mūsų autoservise mechaninių pavarų dėžių remonto darbais užsiima tik aukštos kvalifikacijos meistrai, sukaupę didelę patirtį. Mūsų meistrų patirtis, profesionalumas ir kvalifikacija, taip pat mūsų autoservise naudojama įranga bei instrumentai, yra garantas, kad Jūsų automobilio mechaninės pavarų dėžės remontas bus atliktas kokybiškai per maksimaliai trumpą laiką.

Parašykite mums:

    Greičių dėžė