Paskambinkite mums tel.: 8-650-59876

Esame profesionalių, atsakingų, draugiškų ir sąžiningų meistrų komanda, kuri yra sukaupusi daugiau nei 20 m. darbo patirtį. Per šiuos metus ne tik tobulėjome kaip savo srities profesionalai, bet išmokome suprasti klientų poreikius, stebėjome naujausias tendencijas, analizavome rinkos pokyčius, todėl  džiaugiamės galėdami šiandien pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas už geriausią kainą per trumpiausią laiko tarpą.  Per darbo laikotarpį teko įveikti ne vieną iššūkį išspręsti daugybę ypač sudėtingų gedimų, todėl galite būti tikri, kad Jūsų automobilis pateko į patikimas rankas. Į kiekvieną užsakymą žiūrime ne į kaip progą padidinti savo pelną, o kaip į galimybę padėti savo klientams išspręsti kilusias problemas. Šiandien esame puikiai vertinami bei pelnėme individualių asmenų, įmonių, didžiųjų autoservisų pasitikėjimą.

Remontuojame visų automobilių markių mechanines pavarų dėžes, reduktorius ir sankabas. Atliekame visų markių automobilių mechaninių pavarų dėžių, reduktorių ir sankabos kokybišką remontą. Kliento patogumui, atvykstame  patys pasiimti pavarų dėžės, o atlikę remontą, pristatome klientui nurodytu adresu. Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Priežasčių, kodėl turėtumėte pasirinkti mus tikrai netrūksta…

  1. Galime pasiūlyti konkurencingą detalių kainą – neteks patirti nepamatuotų išlaidų;
  2. Atvaryti automobilį galite bet kuriuo sau patogiu metu – nesvarbu, ar tai bus ankstyvas rytas, ar laikas, kai baigiate darbą;
  3. Esant poreikiui, sutaisytą automobilį galima atsiimti dar tą pačią dieną;
  4. Garantuojame malonų aptarnavimą bei profesionalią konsultaciją, kurios metu sužinosite, kuris pasirinkimas labiausiai tinka jūsų atveju;
  5. Visada rasime sprendimą esant neeilinėms situacijoms;
  6. Esame sąžiningi, atsakingi, profesionalūs ir visada pasiruošę padėti.

Šiandien automobilis yra neįsivaizduojamas šiuolaikinio gyvenimo atributu:  šia transporto priemone ne tik greitai bei saugiai nuvyksite į darbą, nuvešite vaikus į darželį ar mokyklą; turėsite galimybę patogiai pasiekti prekybos centrą, sporto klubą, vaistinę, muziejų, teatrą ir daugelį kitų vietų… Tačiau svarbiausia  užtikrinti, kad kelionės būtų saugios, o transporto priemonė- techniškai tvarkinga ir tinkama keliauti. Taip ir nutiks, jei savo automobiliu leisite pasirūpinti mums.

Parašykite mums: